NELER YAPARIZ ?

 
 
HTML5 ve CS3 Standartlarına Tamamen Uygun Web siteleri Yaparız.
 
İlk önceleri sadece Antalya'da Web Sitelerini En Yüksek Teknolojiyle Yaptığımızla ve Müşteri Memnuniyetleriyle Mutlu Olurken Şimdileri ise Tüm Türkiye'de ve Avrupa'da Bazı Ülkelerde Yaptıklarımızla Konuşuluyoruz.
 
Sizlere PHP Kod Tabanlı Yazılımımızı Uygulayacağımız Bu Çok Gelişmiş ve Çok Yüksek Güvenlikli Yazılım Sistemini Kodlama Konusunda Yıllardır Koruduğumuz Mütevaziliğimizi Bir Kereye Mahsus Burada Bozarak Türkiye'de En İyilerin içinde Bulunduğumuzu Söylememizin Zamanı Çoktan Geldi. Google 'da Üst sıralara Erişme Konusunda Uzmanlığımızı ve Başarılarımızı Fırsat Bulabildikçe Websitemizde Yayınlamaya Çalışıyoruz.
 

WTG @ İçerik Yönetim Sistemi Temel Özellikler

İçerik yönetim sistemi yazılımı içinde tamamen size özel işlevsel bir kontrol paneli bulunmaktadır. Ayrıca genel olarak; şifreli sayfalar bileşeni, tek tek her konu bazında ziyaretçi ve tarayıcı istatistikleri bileşeni, kategori listesi seçeneği, esnek içerik oluşturma sistemi, anket sistemleri bulunmaktadır ve site yöneticileri tarafından eğer yetkileri varsa kullanılabilmektedir.    Arama motoru optimizasyonu

  • %100 CSS Tekniği kullanarak web sitenizin arama motorlarınca indekslenmesini kolaylaştırıyoruz.
  • Kullanıcı dostu bağlantı (url) yapısı ile arama motoru optimizasyonu sağlıyoruz.

  • Her sayfa için ayrı oluşturulan "google anahtar kelimeler" ve "google sayfa açıklaması" özelliği.
  • Sitede kullanılan her resimde alt tag kullanımı, tüm menü bağlantıları için "title" kullanımı gibi yüzlerce teknik kritere uyuyoruz. Seo (arama motoru optimizasyonu) konusunda uyduğumuz kriterlerin tümünü bizlere sorabilirsiniz. Bunun için lütfen bizimle iletişim kurunuz.
  • Kullanıcı dostu yönetim paneli, zengin modül ve bileşen seçenekleri
  • Ziyaret raporları sayesinde web sitenizden ne kadar verim aldığınızı ölçün.
  • Kategori listeleme teknikleri ileri içeriğinizi en etkin yollardan sunun.
  • Tam ekran olabilen gelişmiş flash resim galerisi ile sunumlarınıza güç katın.
  • Programlama bilgisine ihtiyaç duymadan çeşitli formlar yaratın, ziyaretçilerinizden bilgi toplayın.
  • Ürün yazılımımız sayesinde isterseniz sitenize ekleyeceğiniz ürünlerinizi "ziyaretçilerinizin kendilerine ait özel alışveriş sepetlerine ekleterek " sipariş vermelerini sağlayarak pazarlayın çok geniş bir pazara girin.


Detayları merak ediyorsanız daha ayrıntılı bilgi vermek için +90 532 691 85 01 veya 0850 302 90 76 numaralı telefonumuzdan 7/24 Aramanızı ya da hemen buradan yazmanızı bekliyoruz.Balıkesir Web Tasarım Hataman.Com İle beraber çalışmaktayız.

Unutmayın ki Günümüzde Herşey İl Olarak İnternette Aranmaktadır. Bu Yarıştan Geri Kalmayın.Güvenlerinden Dolayı bütün müşterilerimize teşekkür ederiz." Her İşimiz İmzamızdır ve Çok Özeldir "

Sizlere Özel Yazılımlar

 

DNS ' lerimiz 1

web1.kebirhost.com

web2.kebirhost.com

DNS ' lerimiz 2

ns11.trdns.com

ns12.trdns.com

Oyunseverlere Küçük Bir Sürpriz

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ